Yapay Şömine

Yapay şömine, şömine alev efektleri ile genel olarak elektrikli şömineler üzerinde uygulanan bir sistemdir. Işıklı dalgalanma sistemleri ile plastik şeffaf odunların görünümü ile karşıdan bakıldığı zaman odun yanıyormuş görüntüsünü vermektedir.

Şömine kurulması mümkün olmadığı ortamlarda şöminenin görsel zevkine varabileceğiniz , izlerken odunu gerçekten yandığını hissedeceğiniz ve arkada ki alevlerin dansı, yayılan ışığıyla beraber ısınma işlevi hariç kaplaması ile birlikte tam bir şömine keyfini yaşayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ, FİYAT ve DİĞER ÜRÜNLERİMİZ İÇİN www.onartsomine.com WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ.

Yapay şömineler daha odunlu şömineler gibi ısı vermese bile görüntüsü ve modernliği ile farklı avantajları bünyesinde barındırmaktadır. Yapay şömine istenilen her mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Yapay şömine modelleri ve fiyatları için Onart Şömine ile irtibata geçiniz.

Onart Şömine Firma bilgileri;

Web Sitesi :www.onartsomine.com
Adres : 703 Sok.No:9-B Şirinyer / İZMİR
Tel  : (0232) 265 59 70
Fax : (0232) 265 59 70
Mail : info@onartsomine.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>